Senicu opúšťa aj posledná stálica, Šulla posilní Slovan

Skúsený brankár Michal Šulla sa presúva zo Záhoria do Bratislavy. V Slovane vytvorí tandem s talentovaným Dominikom Greifom.

O prestupe dlhoročnej opory FK Senica informuje internetové vydanie portálu nasezahorie.sk. Michal Šulla dnes podstúpil operáciu ramena, ktoré ho trápilo už na konci predchádzajúcej sezóny.

Po plánovanej päťtýždňovej rekonvalescencii by mal byť schopný opäť naskočiť do ligového kolotoča. Šulla presvedčil o svojich brankárskych schopnostiach spoľahlivým pôsobením v Senici, kde v seniorskom tíme odchytal 135 zápasov.

Po odchode Róberta Pillára zo Senice do maďarského klubu Mezőkövesd prišli Záhoráci o ďalšiu dlhoročnú oporu. Tí majú problémy so zložením tímu na nadchádzajúci ročník Fortuna ligy, pre nedostatok hráčov museli zrušiť plánovaný prípravný zápas so Slováckom.

Slovan už skôr informoval, že k 30. júnu ukončí spoluprácu so skúseným brankárskym duom Jánom Muchom a Martinom Krnáčom. Podľa všetkého sa tak na jeseň bude spoliehať na služby Dominika Greifa, ktorý sa pobije o post jednotky so Šullom. Dovtedy bude Greifovi kryť chrbát dorastenecký gólman Tomáš Rybár.

zdroj: profutbal.sk
zdroj foto: TASR

Zdielaj