Skalica doplnila mužstvo kvalitnými hráčmi, je pripravená na postup?

Do kabíny A mužstva pribudlo päť chlapov, ktorí posilnia naše A mužstvo v práve začínajúcej sezóne. V krátkosti Vám ich predstavíme, ako prvý prišiel Lukáš Opiela je to skúsený defenzívny záložník, ktorý v minulosti reprezentoval v mládežníckych kategóriách Slovensko a naposledy pôsobil v talianskom Siene. Z dorastu sa k nám pripojili dvaja talentovaný hráči a to ofenzívny záložník Jakub Ondriš a obranca Dominik Fukna. Posledné dve posily k nám prišili z Komárna, prišiel najlepší strelec minulej sezóny II.ligy Západ Roman Haša a jeho spoluhráč skúsený záložník Ondřej Čtvrtníček.

Tréner Kostelný sa vyjadril: „Ani nasledujúca sezóna nebude ľahká, lebo o účasť vo Fortuna lige bude mať záujem viacero mužstiev. Našim cieľom je každý deň zlepšovať hráčov a vybudovať silné mužstvo. Verím, že chalani zúročia minuloročné ligové skúsenosti ale ja pohárové skúsenosti a budeme hrou aj výsledkami robiť radosť našim verným fanúšikom, samozrejme aj vedeniu klubu, ktoré nám vytvára veľmi dobré podmienky.“

Mená, ktoré kabínu opustili sú už fanúšikom známe, no keď môžete prezraďte nám mená, ktoré prípadne posilnia náš tím, alebo o ktoré mená máte záujem, aby nás posilnili ?

„Hráčom, ktorí u nás skončili chcem ešte raz poďakovať a želám im veľa úspechov v nových pôsobiskách. My sa snažíme mužstvo vhodne doplniť hráčmi, ktorí svojou kvalitou obohatia naše mužstvo, tak aby sme mali viac variant a možností zloženia mužstva v zostave.

zdroj: mfkskalica.sk
foto: mfkskalica.sk

Zdielaj