Slovenský pohár – Slovnaft Cup spoznal žreb úvodných kôl

Už 51. ročník futbalového Slovenského pohára – Slovnaft Cup 2019/2020 odštartuje v piatok 19. júla jedným zápasom 1. kola medzi Levočou a Spišským Podhradím. Úvodné kolo sa bude hrať až do nedele 4. augusta. Žreb pavúka prvých troch kôl prebehol v pondelok, neskôr sa budú žrebovať dvojice ďalších kôl.

      Organizátorom súťaže je Slovenský futbalový zväz (SFZ), titul bude obhajovať Spartak Trnava. Ten v máji vo finále Nitre zdolal Žilinu až v rozstrele z 11 m a vybojoval si tak účasť v Európskej lige UEFA 2019/2020. SP sa od prvého kola až do štvrťfinále hrá na jeden zápas. V 2. kole už vstúpia do súťaže aj kluby 2. ligy a najvyššej Fortuna ligy. Trnava má prvé dve kolá voľno, Žilina sa v 2. kole stretne s úspešnejším z dvojice MŠK Slavoj Spišská Belá – ŠK Odeva Lipany.

      žreb 1. kola 51. ročníka Slovenského pohára 2019/2020:
      FK 05 Levoča – MŠK Spišské Podhradie
      OFK Agrifop Stakčín – TJ Slovan Belá nad Cirochou
      FK Kamenica nad Cirochou – MFK Snina
      TJ Ptava NV Ptičie – MŠK Spartak Medzilaborce
      TJ Jasenov – ŠK Strážske
      ŠK Sačurov – MFK Vranov nad Topľou
      OFK Sečovská Polianka – OFK Tatran Bystré
      OFK Tatran Kračúnovce – MFK Slovan Giraltovce
      OŠK Budkovce – TJ Mladosť Kalša
      TJ Hornád Ždaňa – FK Čaňa
      FK Košická Nová Ves – FK Kechnec
      TJ Družstevník Čečejovce – MFK Ťahanovce
      OFK Slovan Poproč – MFK Spartak Medzev
      FK Geča 73 – Slávia TU Košice
      TJ Sokol Gemtex Rudná – FK Krásnohorské Podhradie
      MFK Gelnica – Amatérsky Športový Klub Maria Huta
      ŠK Harichovce – OŠK Rudňany
      TJ Štart Hrabušice – FK Veľká Lomnica
      TJ Tatran Ľubica – MFK Stará Ľubovňa
      MŠK Slavoj Spišská Belá – ŠK Odeva Lipany
      FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – FK Gerlachov
      MFK Slovan Sabinov – MŠK Tesla Stropkov
      FK Široké – OŠFK Šarišské Michaľany
      FK Demjata – OŠK Fintice
      FK Brezno – ŠK Partizán Čierny Balog
      TJ Považan Pruské – TJ Partizán Domaniža
      TJ Slovan Brvnište – TJ Kovo Beluša
      TJ Plevník – Drienové – TJ Partizán Prečín
      TJ Spartak Kvašov – OŠK Trenčianske Stankovce
      OK Častkovce – Spartak Myjava
      FK Spartak Bánovce nad Bebravou – AFC Nové Mesto nad Váhom
      ŠK Vegum Dolné Vestenice – FC Baník Prievidza
      FK Junior Kanianka – TJ Slovan Zemianske Kostoľany
      MFK Baník Handlová – OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
      TJ Tatran Uhrovec – FK Tempo Partizánske
      TJ Agro Zemné – TJ Družstevník Bešeňov
      TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky
      TJ Salka – FK Slovan Levice
      KFC Kalná nad Hronom – Športové kluby Blava 1928
      FC Bátorove Kosihy – FK Kolárovo
      MŠK Hurbanovo – FK Marcelová
      ŠK Kmeťovo – ŠK Šurany
      FC Komjatice – TJ Veľké Lovce
      ŠK Podlužany – OFK Veľký Ďur
      ŠK Nevidzany – OFK 1948 Veľký Lapáš
      ŠK Báb – ŠK Šoporňa
      PFK Piešťany – TJ Družstevník Jacovce
      ŠK Veľké Zálužie – MFK Alekšince
      OFK Kovarce – OFK Solčany
      OFK Veľké Ripňany – TJ Slovan Krušovce
      FC Pata – FC Slovan Hlohovec
      TJ Družstevník Zvončín – MFK Vrbové
      TJ Družstevník Špačince – FK Bestrent Horná Krupá
      FC Jelka – FC Slovan Galanta
      TJ Družstevník Malá Mača – FK Voderady
      TJ Družstevník Trstice – TJ Kostolné Kračany
      TJ Baník Brodské – TJ Družstevník Radimov
      TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Nafta Gbely
      OFK Mokrý Háj – TJ Slavoj Boleráz
      TJ Slovan Skalité – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
      FK Tatran Turzovka – MŠK Kysucké Nové Mesto
      TJ Pokrok Stará Bystrica – ŠK Čierne
      TJ Tatran Oščadnica – TJ Spartak Vysoká nad Kysucou
      OFK Kotešová – ŠK Javorník Makov
      FK Predmier – TJ Višňové
      TJ Slovan Magura Vavrečka – TJ Tatran Oravské Veselé
      Oravan Oravská Jasenica – MŠK Námestovo
      TJ Fatran Varín – OŠK Baník Stráňavy
      TJ Družstevník Dlhá nad Oravou – MŠK FOMAT Martin
      OŠK Švošov – FK Slovan Žabokreky
      FK Slovan Trstená – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
      OŠK Bešeňová – TJ Tatran Chlebnice
      ŠK Gbeľany – TJ Družstevník Oravská Poruba
      OŠK Dobrá Niva – MFK Zvolen
      OŠK Likavka – ŠK Závažná Poruba
      ŠK Belá – MFK Dolný Kubín
      Attack Vrútky – FK Strečno
      FK Nižná – ŠK Tvrdošín
      TJ Lovča – ŠK Prameň Kováčová
      FK 09 Bacúch – TJ Sokol Medzibrod
      MFK Strojár Krupina – TJ Tatran VLM Pliešovce
      FK Filjo Ladomerská Vieska – FK Rakytovce
      OTJ Hontianske Nemce – FK Sitno Banská Štiavnica
      ŠK Selce – ŠK Badín, OZ
      ŠK Hrochoť – FK Šalková
      OŠK Lieskovec – MFK Spartak Hriňová
      MFK Revúca – MŠK Tisovec
      FK Iskra Hnúšťa – FC 98 Hajnáčka
      MFK Baník Veľký Krtíš – MŠK Novohrad Lučenec
      OŠK Radzovce – TJD Príbelce
      TJ Vinohrad Čebovce – FK Slovenské Ďarmoty
      FK Jesenské – FTC Fiľakovo
      FK Podkonice – ŠK Dynamo Diviaky
      OŠK Dubovany – OFK Malženice
      SDM Domino – OFK Dunajská Lužná
      OŠK Slovenský Grob – ŠK Báhoň
      Lokomotíva Devínska Nová Ves – OŠK Láb
      SFC Kalinkovo – PŠC Pezinok

zdroj: TASR, foto:

Zdielaj