Soumah do Partizanu?

Srbské médiá informujú o blížiacej sa vyše miliónovej dohode Slovana s Partizanom Belehrad. Seydouba Soumah možno prestúpi zo Slovana Bratislava do Partizanu Belehrad. Úradujúci srbský šampión by podľa portálu mondo.rs zaplatil slovenskému vicemajstrovi 1,1 milióna eur, ako aj dvadsať percent z prípadného ďalšieho predaja guinejského reprezentanta.

Dvadsaťšesťročný ofenzívny stredopoliar, ktorý nastrieľal v minulej sezóne Fortuna ligy dvadsať gólov, by mal prísť do Belehradu do konca týždňa. Generálny manažér Partizanu Miloš Vazura nedávno povedal, že Slovan požaduje 1,5 milióna eur a srbský klub je ochotný priblížiť sa k tejto sume.

“Belasí” majú vo štvrtok na programe domáce úvodné stretnutie druhého predkola Európskej ligy s dánskym klubom Lyngby BK. “Čierno-beli” zvíťazili v utorok na vlastnom štadióne v prvom zápase druhého predkola Ligy majstrov nad Budučnostou Podgorica z Čiernej Hory 2:0. “Jeho odchod zo Slovana naznačuje aj to, že nefiguruje v kádri na štvrtkový duel v Bratislave,” napísal portál mondo.rs.

autor: fortunaliga.sk
foto: skslovan.sk

Zdielaj