SÚŤAŽNÁ ANALÝZA: Dukla Banská Bystrica – Slovan B

Ahojte ozývam sa skôr nakoľko v posledných týždňoch mám skúsenosť, že keď dlhšie čakám tak kurzy dropnú a nie málo. Preto som si vybral prvý tip už dnes, ale na alternatívu si musím počkať. Banská Bystrica minulé kolo nehrala pre črevné problémy, ale už by malo byť všetko v poriadku.

Budú oddýchnutí a nabudení na zápas, aj keď cez týždeň hrali pohár čo im ale skôr pomohlo, ako uškodilo. Kvalitu Dukly som opisoval v minulých analýzach, majú tam solídnych hráčov a podľa mňa patria k silnejším tímom ligy.

Ak sa pozrieme na slovanisticke béčko, ich zostavu ovplyvňuje vždy A tým. Slovan postupuje v Európskom pohári ďalej a tak ich čakajú naďalej náročné zápasy a budú musieť využívať aj svoju druhú jedenástku pre našu ligu. Presne na toto majú postavené mužstvo. Tým pádom nebudú posielať do Bečka nejako veľa hráčov, ba dokonca možno aj nikoho, nakoľko A tým hra v ten istý deň ako béčku. Pre tieto dva dôvody si myslím že sa juniorka predstaví vo svojej normálnej zostave, tak ako minuy zápas proti Komárnu, kedy prehrali na vlastnej pôde 0:1.

Tým pádom podľa mňa nastúpi na domácej strane veľmi skúsené a kvalitne mužstvo z Bystrice a na druhej budú mladí chalani z Bratislavy bez extra posilnenia z A týmu. A tak kurz 1,70 na výhru domácich určite beriem, prípadne si počkám na vypísanie kurzu na nejaký handicap. Ak by bol kurz dosť vysoký, skúsim aj to. Veľa šťastia. 

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 2/
Dukla Banská Bystrica – Slovan Bratislava B
TIP: 1 (výhra domácich)
KURZ: 1,70 (Nike)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj