SÚŤAŽNÁ ANALÝZA: MŠK Žilina – AS Trenčín

Zaujal ma zápas medzi Žilinou a Trenčínom, ktorý si určite aj pozriem. Trenčín sa pomaly dostáva do starých koľají, ale stále to nie je ono. Majú v tíme nejaké zaujímavé mená, páči sa mi hlavne rýchly kridelník Bukari, ktorý sa podľa mňa nejak extra dlho neohreje v Slovenskej lige a pôjde ďalej. Na druhej strane Zubairu, ktorý je tiež zaujimavý krídelník.

Trenčania majú tieto posty kvalitne obsadené a prospieva to ofenzívnemu štýlu. Naopak v zadu im to škrípe ako každý rok, robia dosť veľa chýb, ktoré Žilina určite potrestá. Domáci ma milo prekvapili túto sezónu, urobili to čo každý rok, doplnili mužstvo so svojimi chalanmi z akadémie a frčia si na svojej vlne. Hrajú pekný, kombinačný futbal, radosť sa momentálne na nich pozerať. Hrá sa v Žiline na ich obľúbenej umelej tráve, ktorá je rýchlejšia a podporuje ofenzívnejší futbal.

Túto sezónu tu svoje zápasy hrá aj Trenčín, takže sú zvyknutí na toto ihrisko taktiež a myslím si že budú z toho ťažiť počas tejto sezóny. Očakávam vyšší počet gólov, nakoľko to je filozofiou oboch tímov, ale pri momentálnej zohratosti a kvalite sú pre mňa favoritom jednoznačne Žilinčania. A práve preto si volím dvojtip s kurzom 2+. 

Ak chceš dostávať súťažné analýzy zadarmo na email, registruj sa TU


Futbal/Slovensko 1/3.8.2019/19:00h
Žilina – Trenčín
TIP: Výsledok zápasu a počet gólov v zápase: Žilina a Viac ako 2.5
KURZ: 2,22 (Tipsport)


Súťažná analýza znamená, že tip bude aj verifikovaný na svetovom verifikačnom portáli Blogabet alebo Betadvisor. Súťažným analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu. Takáto analýza je označená v nadpise ako súťažná. Ostatné analýzy sú sumár informácii z dostupných zdrojov a doporučený nesúťažný tip.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk), foto: slovenskaliga.sk

Zdielaj