SÚŤAŽNÁ ANALÝZA: Nitra – Zlaté Moravce

Ďalší zápas ktorý si zahrám súťažne je stretnutie medzi Nitrou a Zlatými Moravcami. Jedná sa o lokálne derby. Nitra prešla obmenou oproti minulej sezóne, zmenil sa tréner, odišiel takmer každý kto mal kvalitu či skúsenosti.

Nabrali sa lokálny chalani, prišiel tréner Sutto. Mne osobne toto celé nesedí, a nieje sympatické. Hlavne po vyhodení dobrého trénera Galáda, ktorý ukazoval potenciál Nitry. Aby toho nebolo málo, je tam problém s financiami, práve tento problém všetko spôsobil. Mladá chalani sa snažia, ale nie je to ono, chce to čas, ale aj tak neviem či to bude stačiť. Naopak Vion už na jar ukázal pekný potenciál príchodom trénera Praženicu, ktorý nastavil systém ktorý funguje. Skúsený kanonier Ďubek to diriguje z ihriska, Praženica z lavičky a myslím si že im to funguje. Na jar boli takmer istým mužstvom v zostupovom pásme, ale ich spanilou jazdou sa to mu vyhli. Ich forma ostala, mužstvo sa mierne ešte doplnilo a tento rok sú pre mňa momentálne čierny kôň súťaže, čo dokázali už v prvom zápase, kde potrápili adepta na titul DAC. Ak by pridali druhý gól na 2:0, DAC by to už neotočil. Hrali pekný behavý a snaživý futbal. Mal by nastúpiť už aj skúsený Tóth z majstrovskej Trnavy. Ak by sa vrátil aj mladý Švec, ich kvalita pôjde ešte hore. Ak si zoberiem nasledovné aspekty, kurz na Vion v stávke bez remízy nad 2+ beriem určite. Veľa šťastia.

Futbal/Slovensko1/27.7.2019/18:15h
Nitra – Zlaté Moravce
TIP: SBR 2 (stávka bez remízy na Moravce)
KURZ: 2,50 (bet365), 2,24 (tipsport)

Súťažná analýza znamená, že tento tip bude aj verifikovaný na svetovom verifikačnom portáli Blogabet alebo Betadvisor. Súťažným analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

Zaregistruj svoj email, aby si neprišiel už o žiadnu analýzu TU , prípadne sa pridaj do skupiny v aplikácii Telegram TU (najprv si musíš stiahnuť aplikáciu Telegram a potom kliknúť v mobile na link) a budeš upozornený priamo na mobile.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur