Takmer dvojmetrový Ghančan prichádza do Michaloviec

Aktuálne siedmy tím prvoligovej tabuľky MFK Zemplín Michalovce získal do svojich radov ďalšiu ofenzívnu posilu. Po chorvátskom útočníkovi Tinovi Matičovi posilnil jeho káder ghanský zakončovateľ Sadam Sulley. Žlto-modrí opäť lovili v poľských vodách, pretože urastený gólový hráč tiež prichádza z Legie Varšava. Prišiel na ročné hosťovanie

Dvadsaťročný Afričan je odchovancom Vision FC a s mužstvom od Laborca začal trénovať v pondelok. Pochádza z Akkry, teda z rovnakého mesta ako Emmanuel Mensah, ktorý pred necelým rokom odvádzal v Michalovciach výborné výkony. Aj od tohto Ghančana si Zemplínčania sľubujú veľa. Očakávajú predovšetkým skvalitnenie ofenzívy, veď zatiaľ nastrieľali najmenej gólov zo všetkých prvoligistov.

Sulley nedostával v Legii veľa príležitostí, preto sme sa s poľským klubom dohodli na jeho príchode k nám. Získali sme ho na ročné hosťovanie. Je to vysoký a technicky dobre vybavený útočník, ktorý bude určite prínosom,“ vyjadril sa na margo novej akvizície v tíme športový manažér MFK Zemplín Marek Zahorčák.

zdroj: dolnyzemplin.korzar.sme.sk, foto: dolnyzemplin.korzar.sme.sk

Zdielaj