VIP ANALÝZA: Dukla Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš

Ahojte, nebudem sa moc rozpisovať, rozsiahla analýza neznamená ihneď úspech, ale aj také sú dni. Dnes som si pozeral ponuku, z 1 ligy možno vyberiem tiež niečo, ale skôr do free sekcie. Na druhú ligu sú neni stále vypísané alternatívne kurzy a tak som chcel počkať, ale nakoniec som si vyhliadol kurz na tento zápas.

Domácu Duklu už nebudem opisovať, kvalitný tím, s kvalitou medzi hráčmi, fajn tréner Varga, strelec Polievka. Naposledy prehrali u konkurenta zo Skalice, dnes sa budú chcieť určite revanšovať a vyhrať. Kvalitu na to určite majú. Bystrica zatiaľ prehrala 2 zápasy, ihneď prvý zápas vybuchli doma so Žilinou B, kde aj tak ukázali charakter a po polčase 0:3 ešte bojovali nakoniec o body. A druhý krát tomu bolo minulé kolo v spomínanej Skalici. Inak si idú svoje a všetko vyhrávajú v celku s prehľadom.

Liptovský Mikuláš nie je zlý tím, ale nie je to ani tím čo bude hrať o špicu. Posledné 3 zápasy sú bez prehry, nálada v tíme je určite fajn, ale pricestujú na pôdu silnej Dukly, ktorá doma body bude púšťať len veľmi zriedkavo. Nehovoriac o tom, že si budú chcieť napraviť renomé a chuť doma.

Kurz 1,86 beriem ako hodnotný. Fér kurz vidím niekde okolo 1,6. Veľa šťastia.

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Futbal/Slovensko2/14.9./16:00h
Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš
TIP: Výhra domácich
KURZ: 1,86 (Doxxbet)


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj