VIP ANALÝZA: FK Poprad – FK Dubnica

Myslím si že to bude zápas kola, snáď bude aj online vysielanie. Dubnica ako prekvapujúci líder tabuľky je zatiaľ bez prehry. Nečakal to asi nikto a dupľovane nie bez zakopnutia. To sa v tejto vyrovnanej druhej lige len tak nevidí.

Tréner Gergely robí robotu dobre, aj po odchode opôr mužstva pekne skĺbil chalanov s novými a dávam pomyselný klobúk dole. Zo začiatku im padali tie góly aj so šťastím ,ale aj to je treba k úspechu.

Tentokrát cestujú do Popradu, ktorý nezvládol naposledy zápas so silnou Banskou Bystricou a je to pre nich sklamanie. Hlavne ak to vyzerá, že budú bojovať aj s Duklou o postup vyššie. Poprad je cieľavedomé mužstvo, proti Dubnici budú chcieť po prehre brať iba 3 body. Je to silné mužstvo, nepadá veľa gólov v ich zápasoch, defenzívu majú solídnu. Poprad je hlavne mužstvo domácich zápasov, ak si zoberiem posledných 10 domácich ligových zápasov, prehrali iba 2 krát. Na ich zápasy začína chodiť čo raz viac divákov, čo je iba zrkadlo dobrej práce vedenia Popradu.

Naposledy Dubnica vyhrala 3:1 nad Podbrezovou, čo boli cenné 3 body, ale na druhej strane sa im vykartovali dvaja hráči zo základej zostavy (Kuzma a Knižka). Obaja hráči boli pri všetkých výhrach v základe a odohrali takmer plnú minutáž. Uvidíme čo to urobí s mužstvom, ale mierne ich to poznačí určite, nakoľko ich miesto musia zaujať iní hráči zo striedačky. Hlavne Kuzma v útoku s jeho skúsenosťami môže v tomto zápase chýbať. ***poznámka: tresty disciplinárka nakoniec zrušila

Oba tímy inkasovali iba 6 gólov, čo je najmenej gólov v doterajšom priebehu ligy. Mali by sa teda stretnúť 2 aktuálne najlepšie defenzívy.

Fér kurz na výhru domácich vidím okolo 1,60, preto kurz 1,76 má pre mňa hodnotu. Ale nakoniec som si našiel zaujímavejšiu voľbu na 1X a under 3,5 (neprehra Popradu a menej ako 3,5 gólu). Nesúťažné si skúsim zahrať aj tip na výhru domácich spolu s počtom gólov pod 3,5 za solídny kurz 2,44. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/7.9.2019/18:00h
Poprad – Dubnica
TIP: 1X a under 3,5
KURZ: 1,78 (Doxxbet)

nesúťažný tip: Výhra Popradu a menej ako 3,5 gólu
Kurz: 2,44 (Doxxbet)

REGISTRUJ SA V DOXXBET cezo mňa a získaš rôzne výhody v podobe mojich VIP analýz zadarmo (dôvera 10/10).


VIP analýza znamená, že tip bude vopred zaslaný iba našim klientom. Podmienky pre vstup do tejto skupiny sa dozvieš TU. Analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

Štatistiku za túto sezónu nájdeš TU a verifikáciu VIP analýz TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
Cyklistika DOXXbet vstupny bonus 2000 EUR