VIP ANALÝZA: FK Poprad – FK Dubnica

Myslím si že to bude zápas kola, snáď bude aj online vysielanie. Dubnica ako prekvapujúci líder tabuľky je zatiaľ bez prehry. Nečakal to asi nikto a dupľovane nie bez zakopnutia. To sa v tejto vyrovnanej druhej lige len tak nevidí.

Tréner Gergely robí robotu dobre, aj po odchode opôr mužstva pekne skĺbil chalanov s novými a dávam pomyselný klobúk dole. Zo začiatku im padali tie góly aj so šťastím ,ale aj to je treba k úspechu.

Tentokrát cestujú do Popradu, ktorý nezvládol naposledy zápas so silnou Banskou Bystricou a je to pre nich sklamanie. Hlavne ak to vyzerá, že budú bojovať aj s Duklou o postup vyššie. Poprad je cieľavedomé mužstvo, proti Dubnici budú chcieť po prehre brať iba 3 body. Je to silné mužstvo, nepadá veľa gólov v ich zápasoch, defenzívu majú solídnu. Poprad je hlavne mužstvo domácich zápasov, ak si zoberiem posledných 10 domácich ligových zápasov, prehrali iba 2 krát. Na ich zápasy začína chodiť čo raz viac divákov, čo je iba zrkadlo dobrej práce vedenia Popradu.

Naposledy Dubnica vyhrala 3:1 nad Podbrezovou, čo boli cenné 3 body, ale na druhej strane sa im vykartovali dvaja hráči zo základej zostavy (Kuzma a Knižka). Obaja hráči boli pri všetkých výhrach v základe a odohrali takmer plnú minutáž. Uvidíme čo to urobí s mužstvom, ale mierne ich to poznačí určite, nakoľko ich miesto musia zaujať iní hráči zo striedačky. Hlavne Kuzma v útoku s jeho skúsenosťami môže v tomto zápase chýbať. ***poznámka: tresty disciplinárka nakoniec zrušila

Oba tímy inkasovali iba 6 gólov, čo je najmenej gólov v doterajšom priebehu ligy. Mali by sa teda stretnúť 2 aktuálne najlepšie defenzívy.

Fér kurz na výhru domácich vidím okolo 1,60, preto kurz 1,76 má pre mňa hodnotu. Ale nakoniec som si našiel zaujímavejšiu voľbu na 1X a under 3,5 (neprehra Popradu a menej ako 3,5 gólu). Nesúťažné si skúsim zahrať aj tip na výhru domácich spolu s počtom gólov pod 3,5 za solídny kurz 2,44. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/7.9.2019/18:00h
Poprad – Dubnica
TIP: 1X a under 3,5
KURZ: 1,78 (Doxxbet)

nesúťažný tip: Výhra Popradu a menej ako 3,5 gólu
Kurz: 2,44 (Doxxbet)

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur