VIP skupina

VIP SKUPINA – NOTIFIKÁCIAVERIFIKÁCIAŠTATISTIKAPRAVIDLÁ TIPOVANIATIPOVACIE SKUPINY

Rozhodol som sa, že vytvorím menšiu skupinu ľudí, kde budem zasielať svoje VIP analýzy s najvyššou dôverou. Chcem tak predísť aj sťahovaniu daných stávok, alebo padaniu kurzov. VIP analýzy majú najvyššiu dôveru (10/10), hrám ich za vyššie vklady.

Cena:
10 VIP analýz = 50€ (cena za 1 analýzu = 5€)
5 VIP analýz = 30€ (cena za 1 analýzu = 6€)

*Priemerne posielam za mesiac 5 VIP analýz, čiže tvoje členstvo by malo skončiť až za 2 mesiace, resp. za 1 mesiac pri lacnejšom balíku. Popritom posielam FREE analýzy, ktoré majú taktiež svoju kvalitu.

Štatistiku za túto sezónu nájdeš TU a verifikáciu VIP analýz TU.


Platba je možná cez SKRILL, PAYPALL, PAYSAFECARD

Paypall a Skrill sú internetové peňaženky, používajú ich milióny ľudí po celom svete. Je to bezpečné a rýchle. Ja to využívam už veľa rokov. Paysafecard je niečo iné a kúpiš to na takmer každej benzínke či v trafike. Jedná sa o kartičku na ktorej je číslo. Predajné miesto si nájdeš jednoducho cez ich web. Dokonca sa dá zakúpiť aj online na ich webe. Následne mi z tejto kartičky pošleš 16 miestny PIN.

Takže ak máš naďalej záujem spolupracovať, odpíš, akou formou chceš uhradiť platbu a ja ti dopošlem potrebné informácie k prevodu. Napíš mi cez kontaktný formulár, prípadne cez sociálne siete.

Tipy budú zasielané cez mobilnú aplikáciu Telegram.

Je potrebné aby si mal stávkovú kanceláriu Doxxbet, na 2.ligu majú super ponuku ako jediný na Slovensku. Ak sa zaregistruješ cezo mňa, získaš 2 VIP analýzy k balíku zadarmo. Registruj sa TU cez tento link.

Popritom budem zasielať aj FREE analýzy, verejne, zadarmo. Odoberá ich takmer 1000 ľudí, môžeš tak urobiť aj ty v sekcii notifikácia.

VIP analýza znamená, že tip bude vopred zaslaný iba našim klientom. Podmienky pre vstup do tejto skupiny sa dozvieš TU. Analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

POSLEDNÝCH 10 VERIFIKOVANÝCH TIPOV