VIP skupina

NOTIFIKÁCIAVERIFIKÁCIAŠTATISTIKAPRAVIDLÁ TIPOVANIA

Vitajte vo VIP sekcii. Všetky tipy sú verifikované, bez toho to nejde. Čudujem sa, že mnoho ľudí naletelo podvodným stránkam, pritom sa stačilo opýtať iba na verifikáciu. Bez toho nikdy nikomu neposielajte žiadne peniaze, ani netipujte podľa nich.

Cena za VIP sekciu:
1 analýza = 6€ (objednaj TU) *počet analýz si zvolíš ako v e-shope (10 analýz je na obdobie cca 1,5 – 2 mesiace)


V ponuke sú aj alternatívne platby cez SKRILL alebo PAYSAFECARD (pre tieto metódy nás kontaktuj cez kontaktný formulár)

Skrill je internetová peňaženka, ktorú používajú milióny ľudí po celom svete. Je to bezpečné a rýchle. Ja to využívam už veľa rokov.
Paysafecard je niečo iné a kúpiš to na takmer každej benzínke či v trafike. Jedná sa o lístok na ktorom je číslo, ktoré mi pošleš. Predajné miesto si nájdeš jednoducho cez ich web (musí byť zakúpený na Slovensku príp. zakúpiš online).


Tipy budú zasielané cez mobilnú aplikáciu Telegram.


Je potrebné aby si mal stávkovú kanceláriu Doxxbet, na 2.ligu majú super ponuku ako jediný na Slovensku. Ak sa zaregistruješ cezo mňa, získaš 1 VIP analýzu k balíku zadarmo. Registruj sa TU cez tento link.


Popritom budem zasielať aj FREE analýzy, verejne, zadarmo. Odoberá ich takmer 1000 ľudí, môžeš tak urobiť aj ty v sekcii notifikácia.

Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

POSLEDNÝCH 10 VERIFIKOVANÝCH TIPOV