VIP

Vitajte vo VIP sekcii, kde prinášam analýzy s najvyššou dôverou. Svojím klientom sa snažím priniesť servis spojený s podrobnými analýzami, aby každý vedel, prečo som sa rozhodol pre daný tip. Toto je vec ktorá mne osobne chýba pri všetkých konkurenčných servisoch. Každý hľadí iba na výsledok, ale ja chcem vedieť aj prečo niekto dáva peniaze na danú stávku, či to má hlavu a pätu a či sa daný tipér vyzná v danej lige.

Ja osobne si neviem predstaviť tipovať na všetky ligy sveta, predsa to nie je možné obsiahnuť vedomostne, všetky informácie o zraneniach, nálade v tíme, zostavy, financovanie a pod. Tiež sa rád inšpirujem niekým kto sa vyzná v nejakej lige a má podrobné analýzy, ale čím ďalej je takýchto tipérov menej.

Môj servis je založený na podrobných analýzach a všetky tipy sú verifikované, bez toho to nejde. Čudujem sa, že mnoho ľudí naletelo podvodným stránkam, pritom sa stačilo opýtať iba na verifikáciu. Bez toho nikdy nikomu neposielajte žiadne peniaze, ani netipujte podľa nich.

U mňa za svoje peniaze dostanete:
– podrobné analýzy
– zasielanie tipov na mobil cez aplikáciu Telegram
– vyhodnocovanie tipov v nastavenom intervale
– férový a priateľský prístup
– mesačne 8-10 podrobných analýz

Cena za VIP sekciu:
1 mesiac = 30€ (objednaj TU)

Vždy keď zverejním VIP analýzu, dá sa jednorazovo zakúpiť za 6€, slúži to ako testovací balík.


Platba sa dá uskutočniť cez platobnú bránu PAYPAL, SKRILL alebo PAYSAFECARD (pre posledné dve metódy nás kontaktuj cez kontaktný formulár)

Paypal, Skrill je internetová peňaženka, ktorú používajú milióny ľudí po celom svete. Je to bezpečné a rýchle. Ja osobne to využívam už 8 rokov.
Paysafecard je niečo iné a kúpiš to na takmer každej benzínke či v trafike. Jedná sa o lístok na ktorom je číslo, ktoré mi pošleš (tzv.PIN). Predajné miesto si nájdeš jednoducho cez ich web (Pozor! Musí byť zakúpený na Slovensku!).


Tipy budú zasielané cez mobilnú aplikáciu Telegram.


Je potrebné mať aj stávkovú kanceláriu Doxxbet, na 2.ligu majú super ponuku ako jediný na Slovensku. Ak sa zaregistruješ cezo mňa, získaš 1 VIP analýzu k balíku zadarmo. Registruj sa TU cez tento link. Väčšinu stávok podáš vždy v hociktorej stávkovej, ale raz za čas je tip iba v Doxxbet.


Popritom budem zasielať aj FREE analýzy, verejne, zadarmo. Odoberá ich takmer 1000 ľudí, môžeš tak urobiť aj ty v sekcii notifikácia.

POSLEDNÝCH 10 VERIFIKOVANÝCH TIPOV