VIP

Dobrý deň, Ahojte , moje meno je Peter a pre stránku slovenskaliga.sk píšem analýzy na futbalové zápasy. Mnohí z Vás ma poznajú z rôznych fór alebo sociálnych sietí, kde pôsobím už dlhé roky. Nikdy som nemal svoju skupinu a všetko som dával dlhé roky verejne, postupne sa moja členská základňa rozrástla tak, že zápasy z druhej ligy nemôžem posielať, nakoľko je tam ihneď blok od stávkovej alebo dropnutie kurzu. Je to tým že druhá liga má veľmi malý rating a malý bank. Čiže ako náhle vloží stovka ľudí na rovnaký tip v podobnom čase, stávková ihneď reaguje. Preto tieto tipy môžem posúvať iba členom mojej skupiny. Ale stále budem posielať vybrané analýzy aj zadarmo (nezabudni sa pridať do free Telegram skupiny).

Svojím klientom sa snažím priniesť servis spojený s podrobnými analýzami, aby každý vedel, prečo som sa rozhodol pre daný tip. Toto je vec ktorá mne osobne chýba pri všetkých konkurenčných servisoch. Každý hľadí iba na výsledok, ale ja chcem vedieť aj prečo niekto dáva peniaze na danú stávku, či to má hlavu a pätu a či sa daný tipér vyzná v danej lige.

pre zobrazenie aktuálnej štatistiky klikni na obrázok

Ja osobne si neviem predstaviť tipovať na všetky ligy sveta, predsa to nie je možné obsiahnuť vedomostne, všetky informácie o zraneniach, nálade v tíme, zostavy, financovanie a pod. Tiež sa rád inšpirujem niekým kto sa vyzná v nejakej lige a má podrobné analýzy, ale čím ďalej je takýchto tipérov menej.

Môj servis je založený na podrobných analýzach a všetky tipy sú verifikované, bez toho to nejde. Čudujem sa, že mnoho ľudí naletelo podvodným stránkam, pritom sa stačilo opýtať iba na verifikáciu. Bez toho nikdy nikomu neposielajte žiadne peniaze, ani netipujte podľa nich.

Platba sa dá uskutočniť cez platobnú bránu PAYPALSKRILLPAYSAFECARD, (pre dodatočné platobné informácie nás kontaktuj cez kontaktný formulár, sociálne siete alebo Telegram). Najlepšou variantov je kúpa cez náš e-shop.


Tipy budú zasielané cez mobilnú aplikáciu Telegram.


Je potrebné aby si mal stávkovú kanceláriu Doxxbet, na 2.ligu majú super ponuku ako jediný na Slovensku. Ak sa zaregistruješ cez môj link TU, dostaneš 1 analýzu navyše – zadarmo). Prípadne využívam aj Tipsport, Nike a bet365.


Popritom budem zasielať aj FREE analýzy, verejne, zadarmo. Odoberá ich takmer 1000 ľudí, môžeš tak urobiť aj ty v sekcii notifikácia.