Zostrih zápasu FK Poprad – Lokomotíva Košice (2:0)

FK Poprad – FC Lokomotíva Košice 2:0 (0:0)

Poprad: Malec – Hatok, Hric, Palša (K), Kica, Kopúnek, Maťaš (85. Horodník), Medak, Jančo (64. Holiš), Kukoľ, Šesták (90. Daško)

Košice: Fabini – Tóth, Horváth, Pavúk (K), Dický – Ilinjo, Harvila (70. Zajac) – Cmarko (63. Cicman), Človečko, Gáll (78. Vancák) – Karaš

Góly: 82. Kukoľ, 90. Šesták;
ŽK: 54. Kopúnek, 87. Holiš – 65. Dický, 79. Tóth;
Rozhodoval: Michlian;
Divákov: 1190

Uvedomovali sme si, že Poprad má oveľa skúsenejšie mužstvo ako my. Myslím si, že sme sa na súpera celkom dobre pripravili. V prvom polčase sa objavilo zopár momentov, z ktorých domáci ťažili. Zväčša to bolo po našich chybách. Našu hru po zmene strán značne ovplyvnilo zranenie Michala Cmarka, čím sa nám trochu narušila koncepcia. Bol to zápas o jednom góle. Ten druhý už bol takpovediac naviac. Poprad v závere strhol víťazstvo na svoju stranu, vyhral zaslúžene,” uznal kvality súpera  Jozef Džubara.

“Vedeli sme, že Lokomotíva ma dobre prepracovanú defenzívu, pekne sa presúvali, dostupovali hráčov, nenechávali nám priestor. Aj preto sa prvý polčas skončil bez gólov. Po zmene strán sme sa to snažili ešte viac otvoriť, tlačiť sa do šancí. Chvalabohu sme jednu premenili, a tá rozhodla o zápase. V závere sme ešte pridali aj druhý gól. Išli sme oproti víťazstvu viac ako súper. Predsa len, hrali sme doma, pred perfektnými fanúšikmi. Dnes každý pocítil tú emóciu, hráči i fanúšikovia. Lokomotíva k nám prišla uhrať bod. Možno aj my, keď budeme hrať na jej pôde, budeme chcieť získať bod a zápas bude iný. Tentoraz sme však boli domáci a chceli sme vyhrať,” pridal svoj názor Stanislav Šesták.

zdroj: fclokomotiva.sk, fkpoprad.sk, foto: fkpoprad.sk

Zdielaj