Zostrih zápasu Žilina B – Inter Bratislava (4:2)

Zostava MŠK Žilina B: Holec – Hučko, Hancko, Šúšolík, Chvátal – Klec, Václavik, Michlík (66. Bichakhchyan) – Jankauskas, Gerebenits (82. Boženík), Jánošík (84. Martinček)

Zostava Inter: Kollár – Štrba, Tóth (55. Vaculík), Kochan, Prekop (72. Obiechina), Baldovský (78. Fedor), Labuda, Petráš (C), Šulc, Klooster, Osmani

Góly: 8. Michlík, 27. Gerebenits, 54. Jankauskas, 71. Bichakchyan – 23. Štrba, 58. Petráš ŽK: 82. Klec – 7. Baldovský, rozhodoval Kozák, 251 divákov

Tibor Goljan, asistent trénera MŠK Žilina B: “Diváci dnes videli výborný futbal z obidvoch strán, futbal sa musel páčiť. Pričinil sa o to aj súper, ktorý chcel hrať. Vedeli sme, že Inter má kvalitu, čo sa potvrdilo. Som rád, že sme napriek tomu boli dominantnejším a aj produktívnejším mužstvom. V určitých momentoch sa hra prelievala zo strany na stranu, bolo to o tom, kto bude efektívnejší. Našťastie, vždy sa nám podarilo odskočiť súperovi. Teší nás, že sa presadil aj Vahan, ktorého krásny gól definitívne zlomil súpera. Zaslúžené víťazstvo.”

Vahan Bichakhchyan, záložník MŠK Žilina B: “Som veľmi šťastný, je to pre mňa dôležité, že som sa strelecky presadil a pomohol tak mužstvu k úspešnému vstupu do sezóny. Musím naďalej tvrdo pracovať, aby som dostával šancu a zlepšoval sa. Diváci aj spoluhráči dnes boli výborní, na takomto štadióne sa nikdy nehrá zle.”

Zdielaj